Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Turystyczna miska dla psa - warto w nią zainwestować


Strona Główna

Dodaj do Ulubionych

Wpisy
Księga Gości 0
Dodaj do Księgi

640 osób.
Przeszłość
2016
Wrzesień


Ulubione


Inne

Turystyczna miska dla psa - warto w nią zainwestować

Wybierając się na długi spacer z psem, zwłaszcza w ciepłych miesiącach roku, koniecznie należy ze sobą zabrać wodę dla psa. Nasz pupil podczas takich wypraw ma duże zapotrzebowanie na płyny, dlatego należy je regularnie uzupełniać, co zapobiegnie nadmiernemu odwodnieniu i przegrzaniu psa. Zamiast zabierać ze sobą mało praktyczne butelki i miski, warto zainwestować w niezwykle funkcjonalną, turystyczną miskę dla psa.

Składane miseczki czy poręczne poidła dla psów idealnie sprawdzają się w podróży czy podczas długich wędrówek. Taka miska dla psa z http://www.zoologiczny.sklep.pl/Miski__28_74 nie zajmuje tyle miejsca co ta, której używamy na co dzień. Kiedy zajdzie taka potrzeba można ją rozłożyć, nalać wody i podać psu, a kiedy już zaspokoi pragnienie, złożyć i schować. Podróżne miski dla psów są zwykle wykonane z miękkiego sylikonowego tworzywa lub wodoodpornej tkaniny, są niezwykle funkcjonalne i łatwo utrzymać je w czystości.

Składane, sylikonowe miski mogą być także używane na co dzień. Są trwałe, łatwo się je myje, a nawet można je czyścić w zmywarce. Co więcej, są efektowne i idealnie nadają się do karmienia małych, delikatnych psów. Taka praktyczna składana miseczka nie kosztuje wiele, a długo i funkcjonalnie służy, dlatego warto w nią zainwestować.


Głosuj (0)

psiaki24 14:33:53 22/09/2016 [Powrót] Komentuj